Uzaktan Hasta İzleme Sistemi

Genel Olarak Sağlık Uygulamalarında Koruyucu Hekimliğin Ihmal Edilmesi Büyük Ekonomik Ve Sosyal Yük Olarak Geri Dönmektedir.
İşte Bu Ekonomik Ve Sosyal Yükü Azaltabilmek Ve Kişilerin Sağlık Hizmetlerine Hızlı Ve Doğru Şekilde Ulaşabilmeleri Için Bizlerde Uzaktan Hasta Izleme Sistemi Olarak TABİP’i Geliştirdik.

TABİP Mobil Ve Bulut Mimaride Geliştirilmiş Yapay Zeka Destekli Yazılım Ve Tıbbi Ölçüm Cihazı Bileşenlerinden Oluşmaktadır. TABİP Sisteminde Hastaya Verilen Tek Bir Tıbbi Ölçüm Cihazı Ile; Hasta Herhangi Bir Yerden Kalp Atış Hızını, Nabız Oksimetresini, Kan Basıncını, Kan Şekerini, Vücut Isısını Ve EKG’sini Kendisi Ölçerek Mobil Uygulama Üzerinden Doktoruna Ulaştırabilmektedir.
TABİP Siteminde Kullanılan Sağlık Cihazının Tüm Dünyada Geçerli CE, ISO Ve Medikal Cihaz Belgeleri Bulunmaktadır. Cihazın Ölçüm Sonuçları Ve Kalibrasyonu Bağımsız Laboratuvarlar Tarafından Onaylanmıştır.

TABİP Siteminde Kullanılan Cihaz Ile Kan Basıncı Takibinizi Yapabilirsiniz. Tansiyon Ölçümü Sonucunuzu Cep Telefonunuzda Bulunan TABİP Uygulaması Üzerinden Görüntülemeniz En Fazla Birkaç Saniyenizi Alacaktır.
Yine Aynı Cihaz ile Kan Şekerinizi Ölçerek Sonucu Anında Görüntüleyebilirsiniz. Yapılan Tüm Ölçümler Cep Telefonunuz Veya Diğer Mobil Cihazlarınızda Bulunan TABİP Uygulamasında Kişisel Olarak Saklanmaktadır.