Biz Kimiz?

Ankara Bilişim Teknolojileri Şirketi, yirmi yılı aşkın süredir yazılım geliştirme, yenilik ve teknik çözümler geliştirme alanında liderdir ve hem kamu hem de özel sektörde faaliyet göstermektedir. Şirketimizin merkezi, Türkiye’nin Ankara şehrinde, prestijli Hacettepe Üniversitesi kampüsündeki teknoloji kompleksinde yer almakta, Birleşik Krallık’ta Londra ve ABD’de Chicago’da iki diğer şubemiz bulunmaktadır.

Yirmi Yılı Aşkın Mükemmellik

Günümüzün son derece rekabetçi dünyasında, Ankara Bilişim Teknolojileri, müşterilerimize en iyi deneyimi sunmak ve sürdürülebilirlik ve dijital dönüşümü destekleyen çözümler bulmak amacıyla yenilikçilik ve yeni teknolojiden yararlanmaya dayalı net bir vizyon doğrultusunda hareket etmektedir. Kuruluşlar ve şirketlerde değişim süreçlerini ve karar alma işlemlerini desteklemek için entegre teknik çözümler, bilgi sistemleri ve stratejiler sunmaya kendimizi adamış durumdayız.

İnsan Önceliği

Hikayemiz, her şeyden önce insanlığa hizmet etmeye odaklanan insan merkezli bir hikayedir. Sağlık bakımı ve elektronik tıp alanında, “Doktor Sistemi” adında, hastaya verilen tek bir tıbbi ölçüm cihazı ile uzaktan hasta izleme sistemi geliştirdik; hasta, her yerden kalp atış hızını, kan basıncını, kan şekerini, vücut ısısını ve EKG’yi ölçebilir ve bunları mobil uygulama aracılığıyla doktoruna gönderebilir.

Topluma Hizmet Etmek İçin Teknolojiyi Kullanma

Teknoloji, hayatlarımızı daha iyiye doğru iyileştirmek için muazzam bir potansiyele sahiptir. Sağlık bakımı, çevresel hizmetler, karbon emisyonlarını azaltma ve kurumları yönetmek için sistemler geliştirme konusunda teknoloji ile entegrasyon konusunda öncüyüz. Teknolojinin sürdürülebilir gelişimi ve insanların hayatlarını iyileştirmek amacıyla uzman bir ekip ile daha iyi ve sürdürülebilir bir dünya için çalışıyoruz.